Kent Interleague 2016
General
Summary
Outstanding
Team lists
Team stats
Groups
Results
General
Summary
Outstanding
Team lists
Team stats
Groups
Results
×
Team lists
Division 1
Gravesham A
Medway C
Rochester
Romney A
Sittingbourne
Whitecliffs Dover
Division 2
Ashford A
Herne Bay B
Maidstone A
Medway Y
Rainham A
Whitecliffs Deal
Division 3
Ashford B
Folkestone A
Folkestone B
Gravesham B
Rainham Squatters
Sheppey Shipwreckers
Division 4
Canterbury A
Folkestone Churchill's
Medway D
Romney B
Sittingbourne B
Division 5
Folkestone Phoenix
Gravesham C
Maidstone B
Rainham C
×
Team stats
Division 1
Gravesham A
Medway C
Rochester
Romney A
Sittingbourne
Whitecliffs Dover
Division 2
Ashford A
Herne Bay B
Maidstone A
Medway Y
Rainham A
Whitecliffs Deal
Division 3
Ashford B
Folkestone A
Folkestone B
Gravesham B
Rainham Squatters
Sheppey Shipwreckers
Division 4
Canterbury A
Folkestone Churchill's
Medway D
Romney B
Sittingbourne B
Division 5
Folkestone Phoenix
Gravesham C
Maidstone B
Rainham C
×
Division 1
Fixtures
Matrix
Matches
Table
Division 2
Fixtures
Matrix
Matches
Table
Division 3
Fixtures
Matrix
Matches
Table
Division 4
Fixtures
Matrix
Matches
Table
Division 5
Fixtures
Matrix
Matches
Table
×
Matches and results
Interleague 1
Interleague 2
Interleague 3
Interleague 4
Interleague 5
Interleague 6
Interleague 7
Interleague 8
Interleague 9
Interleague 10
×
Team lists
Division 1
Gravesham A
Medway C
Rochester
Romney A
Sittingbourne
Whitecliffs Dover
Division 2
Ashford A
Herne Bay B
Maidstone A
Medway Y
Rainham A
Whitecliffs Deal
Division 3
Ashford B
Folkestone A
Folkestone B
Gravesham B
Rainham Squatters
Sheppey Shipwreckers
Division 4
Canterbury A
Folkestone Churchill's
Medway D
Romney B
Sittingbourne B
Division 5
Folkestone Phoenix
Gravesham C
Maidstone B
Rainham C
×
Team stats
Division 1
Gravesham A
Medway C
Rochester
Romney A
Sittingbourne
Whitecliffs Dover
Division 2
Ashford A
Herne Bay B
Maidstone A
Medway Y
Rainham A
Whitecliffs Deal
Division 3
Ashford B
Folkestone A
Folkestone B
Gravesham B
Rainham Squatters
Sheppey Shipwreckers
Division 4
Canterbury A
Folkestone Churchill's
Medway D
Romney B
Sittingbourne B
Division 5
Folkestone Phoenix
Gravesham C
Maidstone B
Rainham C
×
Division 1
Fixtures
Matrix
Matches
Table
Division 2
Fixtures
Matrix
Matches
Table
Division 3
Fixtures
Matrix
Matches
Table
Division 4
Fixtures
Matrix
Matches
Table
Division 5
Fixtures
Matrix
Matches
Table
×
Matches and results
Interleague 1
Interleague 2
Interleague 3
Interleague 4
Interleague 5
Interleague 6
Interleague 7
Interleague 8
Interleague 9
Interleague 10
Maidstone A team list
Ben Angelo
Clive Halliwell
Graeme Lamb
Guy Brooker
James Albert
Kevin Saunders
Lewis Hobbs
Mark Kelley
Mark Rogers
Mark Ruffle
Nathan Maskell
Paul Cox
Sam Knights
Shaun Castle